Promocje u buków

Promocje u buków

Każdy prowadzący firmę wie, że aby przyciągnąć klientów musi coś dać najpierw od siebie – na zachętę, aby później móc czerpać zyski, bo przecież po to zakładamy daną spółkę. Tak samo to wygląda w branży bukmacherskiej. i dlatego promocje u buków to coś normalnego…

Branży, która rozwija się w piekielnie szybkim tempie, a co za tym idzie mamy ówcześnie na rynku już ponad 10 legalnych bukmacherów. Każdy z nich oczywiście chce przyciągnąć do siebie nowych, potencjalnych graczy, a także tych, którzy są niezadowoleni z gry u „swojego” bukmachera.

Jak to zrobić?

Najłatwiej oczywiście poprzez danie coś od siebie, a więc sięgamy po ważny temat dla nowych typerów, czyli promocje u buków. Kto oferuje wiele na początek, a potem zapomina o swoich graczach? Dla którego bukmachera liczą się przede wszystkim jego klienci i robi wszystko, aby warunki obrotów były stosunkowo niskie? I który z bukmacherów ma najwięcej okazjonalnych promocji? Odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania znajdziesz poniżej.

Oto TOP 3 promocji u buków, które wydają się na ten moment jednymi z korzystniejszych na rynku.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Na początek Superbet

Na pierwszy ogień pójdzie bukmacher, który na polskim rynku zaistniał przede wszystkim stacjonarnie – bo istnieje już w takiej formie od ponad 3 lat. Nic dziwnego, że ma rzeszę swoich stałych graczy, ale żeby wyjść i trafić do szerszego grona od 2019 roku działa także online w Polsce.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Zwrot za przegrany zakład do 1300 zł + 200 zł za wpłaty

 

I właśnie tam możemy dostrzec wile promocji u tego buka. Oczywiście jak większość bukmacherów oferują oni 100% od pierwszego depozytu, w którym może wrócić do nas nawet 50 złotych. Aby wziąć udział w tej promocji, wystarczy przy rejestracji konta zaznaczyć pole „chcę otrzymać bonus na start” i… tyle. Do promocji zaliczane są kupony z minimum trzema zdarzeniami, gdzie kurs zdarzenia musi być co najmniej 1.2 i minimalnym kursem ogólnym kuponu 2.0.

Dzienny limit zaliczany do obrotu wynosi 10%. Po spełnieniu warunków promocji otrzymujemy bonus od Superbet w wysokości naszego pierwszego depozytu. Kolejną wartą uwagi promocją jest tak zwany „BONUS CASHBACK w formie tydzień bez ryzyka” do 550 złotych.

Tak mocno niewiadoma nazwa to raj dla osób lubiących jeszcze większa adrenalinę i specjalizujących się w „taśmach”.

Promocja ta to nic innego jak otrzymywanie dodatkowo doliczanych kwot za ewentualne porażki.

Wiele bonusów od Forbet

Forbet to kolejny bukmacher o szerokiej gamie bonusów, akcji i przede wszystkim oferty. Jeśli chodzi o promocje tego buka to główną i wyróżniającą ich spośród innych jest akcja „#forbet2000”. Jest to szansa na otrzymanie od bukmachera aż 2000 złotych w formie bonusu!

forbet-bonus-powitalny

Nie jest to klasyczne 100% kwoty od pierwszego depozytu, ponieważ do promocji wliczają się trzy pierwsze depozyty. Od pierwszego otrzymujemy 100% od wpłaty – do 1000 złotych, od drugiego depozytu 75% – do 500 złotych, a także od trzeciej wpłaty 50% kwoty, również do 500 złotych.

Aby móc wypłacić te środki należy dokonać czterokrotnego obrotu i spełniając dodatkowo warunek dotyczący postawienia kuponu SOLO z kursem minimum 2.0, a także kuponu AKO z minimalnym kursem 1.3, a także kursem całego kuponu 2.0.

Kolejną ciekawą promocją od Forbeta jest bonus urodzinowy. Jest on w formie freebet’u w wysokości 20 złotych, które otrzyma każdy gracz na konto bonusowe. Warto zwrócić uwagę także na grę bez podatku na europejskie puchary. Tylko w Forbecie mamy możliwość do obstawiania najważniejszych europejskich piłkarskich rozgrywek bez podatku, a więc z dodatkowymi 12% do wygranej!

 

LVbet, czyli bukmacher z wieloma bonusami

Wiele bonusów bukmacherskich, które mają realny wpływ na zwiększenie wygranych mamy także w LV bet. Promocje u tego buka przedstawiają się następująco – warto jest zacząć od „Mistrzowskiego pakietu powitalnego”. Łącznie możemy otrzymać nawet 3333 złotych!

Kasę dostajemy od dwóch pierwszych depozytów. Warunkiem wzięcia uczestnictwa jest wpłata pierwszego depozytu z minimalną kwotą 50 złotych. Od wpłaconej przez nas kwoty otrzymamy bonus bukmacherski w wysokości 1%. Jednak obstawiając ten otrzymany 1% dostajemy dodatkowy mnożnik do kursu kuponu x100. Aby spełnić wymogi dotyczące obrotu należy postawić zakład KOMBI, z minimalnym zakładem na daną sekcję 1.25 i kursem łącznym przynajmniej 2.5.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Jeśli chodzi o drugi depozyt to warunki są identyczne, jednak mnożnik zmniejsza się z x100, do x50. Oznacza to nie mniej nie więcej, że dostajemy możliwość zwrotu do 1000 złotych, co daje łączną kwotę 3000 złotych! Kolejną, wartą odnotowania promocją jest „Bezpieczny kupon 5+”.

To nic innego jak obstawienie kuponu KOMBI. Jeżeli nie wejdzie nam jedno zdarzenie, otrzymamy zwrot o wartości do 50 złotych – a co ważniejsze jest to promocja stała, rozliczana co poniedziałek, więc nie jest ona jednorazowa.

Bez echa nie może przejść również promocja buka o wdzięcznej nazwie „Multikozak”. Jest to skierowane do graczy specjalizujących się w kuponach AKO, ponieważ dotyczy tego, że im więcej postawimy zdarzeń na kuponie, tym większy procent będzie nam doliczany do wygranej. Przy 5 zdarzeniach na kuponie otrzymamy +10%, przy 7 meczach, to 20%, a przy 8 i więcej to aż 25% więcej do wygrania.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA STS LV BET SUPERBET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3000zł za wpłatę
+ 20zł bez depozytu
1300złCashback
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 7/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2100 zł do 1500 zł do 3000 zł do 200 zł
blank