Opinia o Totolotku

Opinia o Totolotku

Opinie o legalnych bukmacherów stanowczo się zmieniły po zmianie ustawy. Kiedy to było o wiele mniej chętnych do obstawiania właśnie u nich nie mieli oni tak wielu problemów jak dziś. Same komentarze są o wiele bardziej pisane w negatywnym tonie.

Na to ma z pewnością fakt, że nie mamy już dostępu do nielegalnych bukmacherów.

Jak radzi sobie Totolotek?

Z pewnością posiada on wszystko to czego możemy szukać u bukmachera. Nie jest to jednak rozwinięte na tyle, by móc mówić o nim jako najlepszym. Oferta Totolotka wygląda dobrze na pierwszy rzut oka. Po dokładniejszych oględzinach widzimy, że nie ma tu nic szczególnego.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Gracze bardzo nisko cenią sobie ofertę na żywo. Ta co prawda działa, ale jest niezwykle mało spotkań. Totolotek nie powstał kilka miesięcy temu, dlatego też wymagania w stosunku do niego są nieco wyższe. Niestety tu na próżno szukać super pozytywnych komentarzy.

Oferta bukmacherska = bukmacher bez podatku

Nieco lepiej wygląda już sprawa kursów. A to wszystko za sprawą promocji, dzięki którym możemy liczyć na mniejszy podatek lub jego całkowity brak. Jak się jednak okazuje promocja która miała trwać tylko jakiś czas przedłużona jest do odwołania jeśli chodzi o obstawianie bez podatku.

To bez wątpienia jedna z lepszych decyzji Totolotka.

Czym mają nas bowiem zachęcić legalni bukmacherzy jak nie obstawianiem bez podatku? Mogliśmy tutaj liczyć na piątki bez 12% podatku.

A w przypadku aplikacji mobilnej wynosił on jedynie 6% i to przez cały tydzień. Jeśli promocje zupełnie nie będą aktywne pewnym będzie, że Totolotek.pl straci graczy, którzy już decydują się na grę u konkurencji.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Co prawda bukmacher nie rezygnuje i chce nas zatrzymać oferując inne promocje. Być może przeszło do niego wielu graczy, którzy umiejętnie potrafią wykorzystać takie promocje i Totolotek zaczął być stratny. O tym pisali sami klienci bukmacherów, którzy narzekają, że nie ma póki co takiej firmy, w której moglibyśmy obstawiać bez przeszkód. Widać, że Totolotek nie ma póki co szans, by zwiększyć ilość graczy na stronie internetowej.

Chęcią ratowania ma być opcja pojawienia się Skrilla w możliwościach wpłat i wypłat.

Niestety graczy to nie satysfakcjonuje, kiedy mamy tak słabą ofertę i jeszcze gorsze kursy. Sami potwierdzają, że bez promocji nic ich tam nie trzyma. Zatem opinie o Totolotku zupełnie negatywne nie są. Jednak nie zachęcają innych, by się tutaj zarejestrować.

Moja opinia o Totolotku

Bukmacher bezsprzecznie szuka innych rozwiązań, które mogłyby nas jednak skusić na ten krok. Nie są to jednak te aspekty, które są najważniejsze dla graczy. Szykuje się zatem na to, że Totolotek pomimo tak długiego stażu nie odrobił lekcji i zamierza być typowym średniej klasy legalnym bukmacherem. Czas na zmiany był i to nie krótki. Bukmacher miał wtedy możliwość, by polepszyć ofertę na żywo, a także udoskonalić swoje promocje.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Niestety jako gracze nie mamy zbyt wielkiego pola do popisu i musimy wybierać pomiędzy jednym z siedmiu legalnie działających bukmacherów.

Totolotek.pl nie zachwyca, ale również nie sprawia wrażenia, by rażąco oszukiwał swoich klientów. Gdyby nie oferta obstawiania bez podatku. To znacząco byśmy obniżyli noty Totolotkowi a tak to są one po prostu solidne – ale bez fajerwerków. Ot warto mieć tam konto do obstawiania by czasami coś obstawić bez podatku. Tutaj je założysz i odbierzesz bonus za wpłatę!

blank