Najlepsi bukmacherzy internetowi (TOP 5)

Najlepsi bukmacherzy internetowi (TOP 5)

Prawdziwe emocje obstawiania meczów zaczynają się, kiedy mamy już zarejestrowana konto u bukmachera i stawiamy swoje pierwsze pieniądze. Nawet najniższa stawka wzbudzi w nas niemałe emocje. Ale właśnie najlepsi bukmacherzy w Polsce to które firmy bukmacherskie?

Jego wybór zależy jest od naszych celów. Bo jeśli zależy nam głównie na tym, by grać w miarę legalnie to możemy grać u bukmacherów, którzy od naszej wygranej pobierają automatycznie podatek w wysokości 12%.

Taką możliwość stwarzają nam głównie legalni bukmacherzy naziemni. Ale wiadomo, że coraz więcej osób gra w sieci.

Najlepsi bukmacherzy internetowi (TOP 5)

Tutaj również znajdziemy takie rozwiązanie. Jednym z takich bukmacherów, który swoją ofertę proponuje graczom zarówno poprzez Internet jak i punkty stacjonarne to chociażby FORTUNA. Jednak na tym niezależny wielu graczom.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

 

Szukamy zatem dalej najlepszego bukmachera dla Polaków …

Kolejną ważną kwestią, która już z resztą została wcześniej wspomniana to dostępność.

Mamy do wyboru bukmacherów stacjonarnych oraz bukmacherów internetowych. Niektórzy prowadzą swoją działalność na dwóch polach, choć w większości możemy znaleźć oferty tylko w sieci. I tutaj faktycznie widać z roku na rok coraz większą przewagę internetowych bukmacherów.

Będąc graczem możemy typować mecze o każdej porze dnia i nocy, przed jak i w trakcie spotkania – co w przypadku niektórych dyscyplin jest ważne.

 

Jaki bukmacher będzie najlepszy na start?

Tu również sprawa nie prosta. Jeśli zależy nam na dość szerokiej ofercie i ciekawych kursach wielu poleci nam bukmachera – LVBet. W ich ofercie znajdziemy dużo propozycji. Oprócz popularnej piłki nożnej, w której znajdziemy także mecze nieco bardziej egzotyczne i niszowe to mamy również e-sporty czy wyścigi konne. Ale ta oferta jest jeszcze większa. Kursy jak dla graczy początkujących również niczego sobie. Grając w sieci ważny jest kontakt, w przypadku LVBet mamy wiele możliwości – kontakt telefoniczny, czat na żywo czy po prostu zwykła wiadomość.

Jeśli natomiast już jesteśmy doświadczonymi graczami, którzy obracają naprawdę wysokimi stawkami większości poleci nam bukmachera forBET. Grając tam nie musimy się martwić, że limity zostaną na nas nałożone zbyt szybko. Tych i innych kwestii można by mnożyć godzinami.

Ważne jest to na czym nam najbardziej zależy.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA STS LV BET SUPERBET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3000zł za wpłatę
+ 20zł bez depozytu
1300złCashback
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 7/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2100 zł do 1500 zł do 3000 zł do 200 zł

Jeśli ktoś pyta się na forach którzy to najlepsi bukmacherzy dla Polaków to oczywiście najwięcej odpowiedzi będzie nas prowadziło do Fortuny.

Nie zapominajmy, że możemy mieć konta u kilku bukmacherów

Najwięcej osób patrzy na bogatą ofertę i wysokie kursy – te zazwyczaj nie spełnia jeden bukmacher internetowy. Warto również tutaj wspomnieć, że są bukmacherzy, którzy nie akceptują rejestracji Polaków – nie zawsze są to niszowi bukmacherzy, choć może nam się tak wydawać, ponieważ o nich nie słyszeliśmy.

Mimo wszystko Polacy najczęściej wybierają takich bukmacherów jak: Fortuna, Totolotek, forBET czy STS. Choć tych propozycji jest jeszcze więcej. Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, który bukmacher jest najlepszy dla Polaków, ponieważ każdy gracz nastawia się na inne aspekty – dla jednego będą to wysokie kursy, dla drugiego obsługa w języku polskim.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Dlatego warto wypróbować na sobie grę u danego bukmachera, a gdy on nam nie będzie odpowiadał – w każdej chwili możemy zamknąć tam konto.

 

Najlepsi z najlepszych bukmacherów …

www.sts.pl

Trzeba przyznać, że w przypadku legalnego bukmachera STS należy przyznać nagrodę za wymyślenie nazwy. Od razu wielu z nas kojarzy się związek frazeologiczny „gwiazdy typowania  – od star typ sport”. I tak jak w zakładach bukmacherskich bywa teraz jesteśmy na sporym plusie, by za chwilę znów odrabiać straty. To z pewnością dotyczy każdego z nas niezależnie od stopnia zaawansowania. Chyba, że gramy surebety.

Bukmacherzy z licencją

Przejdźmy teraz do tego legalnego bukmachera, który działa na rynku od lat 90. Już sam ten fakt sprawia, że możemy być spokojni o swoje wpłacone pieniądze. Bukmacher STS przyjmuje zakłady oczywiście w Internecie. Jednak mimo tego, głównie znany jest ze swoich punktów naziemnych.
A ma ich niemało, ponieważ po przejęciu innego bukmachera automatycznie ta liczba wzrosła.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Poruszmy najważniejsze kwestie jakie są istotne w przypadku bukmacherów. Bonus powitalny należy do jednych z najlepszych. Możemy liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka (freebet) 29 złotych bez depozytu, a poza tym możemy otrzymać nawet do 1200 złotych od pierwszego wkładu.

 

Nr 2 wśród najlepszych bukmacherów …

www.fortuna.pl

To czy warto zarejestrować się u bukmachera Fortuna wydaje się wręcz pytaniem retorycznym. Fortuna to bez wątpienia jeden z najlepszych, jak nie najlepszy legalny bukmacher w Polsce. Posiada wiele stacjonarnych punktów. Dzięki temu z pewnością znajdziemy jeden z nich blisko siebie.

Tak, dziś wielu graczu preferuje obstawianie online. Jednak nadal są osoby, które pomimo dostępu do Internetu równie chętnie odwiedzają punkty stacjonarne. Z Fortuną nie będziemy mieć większego problemu, ponieważ jego punkt z pewnością znajdziemy niedaleko miejsca naszego zamieszkania.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Wspomnieliśmy, że Fortuna to największy legalny bukmacher w Polsce. To powinno nas już przekonać do tego, że powinniśmy zarejestrować tu swoje konto. Ale to tak naprawdę nie wszystko. Co może nas jeszcze skusić do rejestracji tutaj konta? Fortuna jak każdy legalny bukmacher internetowy ma swoje wady i zalety.

Do zalet niewątpliwie należy zaliczyć – promocje bukmacherskie – zarówno te na start jak i te dla stałych już zarejestrowanych klientów.

Do tych pierwszych należą darmowe zakłady bukmacherskie – dostajemy 600 złotych na start a jak przegramy nasz pierwszy zakład bukmacher oddaje nam pieniądze.

Do tego dostajemy po rejestracji konta do 2100 złotych za pierwszy depozyt czyli zasilenie konta do obstawiania meczów online.

Ponadto mamy u tego bukmachera online jeszcze takie promocje bukmacherskie jak – obstawianie bez podatku, podwyższone kursy na wiele hitowych meczów no i promocje aktywizujące do częstej gry 😉

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

 

Polski bukmacher online

www.lvbet.pl

Obracając się w środowisku bukmacherskim – mówimy tutaj o dość częste odwiedzanie for bukmacherskich i innych stron trzecich, które związane są z zakładami bukmacherskimi z pewnością natknęliśmy się na reklamę nowego bukmachera LVBET. Firma ta działała od 2016 roku, jednak sami mamy możliwość obstawiania u nich meczy dopiero od 2017 roku. Trzeba powiedzieć, że nie dało się nie usłyszeć o tym bukmacherze.

Nowy polski bukmacher

Na różnych stronach pojawiało się wiele osób, które w różnorodny sposób chciały nam powiedzieć o istnieniu tego bukmachera online. Czy możemy zatem zaufać temu bukmacherowi? Pomimo jego dość krótkiego jeszcze stażu możemy polecić tego bukmachera.
Przede wszystkim duże znaczenie ma tutaj posiadanie zezwolenia od Ministra Finansów. LVBET jest bukmacherem legalnym. Również bardzo ciekawą informacją jest fakt, że wiele akcji posiada Fortuna. Te informacje poniekąd powinny nas uspokoić.

To co również pierwsze rzuca nam się w oczy po wejściu na ich stronę internetową to bardzo konkurencyjny bonus powitalny. Możemy zyskać nawet 3333 złotych! A za rejestrację – bonus bez depozytu 20 zł!

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Wiadomym jest, że początkujący bukmacherzy (ale także Ci najlepsi bukmacherzy w Polsce) oferują ciekawe bonusy bukmacherskie, jednak w tym przypadku możemy liczyć na naprawdę solidną dawkę pieniędzy – i chyba nikt nie oferuje takiej gotówki na start jak właśnie tenże bukmacher internetowy.

blank