Freebet Betclic’a

Freebet Betclic’a

Posiadający licencję MF bukmacher Betclic to cieszący się popularnością europejski bukmacher online. Dziś z górą 9 000 000 klientów korzysta z pokaźnej propozycji zakładów sportowych Betclic. Nie licząc Polski, firma z Francji działa m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii i Szwecji. Ów legalnie przyjmujący zakłady bukmacher online prowadzi działania w oparciu o licencji załatwionej konkretnym państwie, żeby obstawiający miał pełne przekonanie, że typowanie na stronie www.betclic.pl jest absolutnie zgodne z przepisami.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

Apk mobilna Betclic

Bukmacher gorliwie angażuje się w rozbudowę apki mobilnej. W podobny sposób na Androidzie jak i na iOS aplikacja sprawia odczucie banalnej a wykorzystywanie jej nie powoduje w praktyce żadnych problemów nie tylko rasowym graczom, ale i osobom, jakie rozpoczynają typować mecze w sieci.
Z apki posiadamy dostęp do wszelkich funkcjonalności serwisu, co określa Betclic na tle innych firm bukmacherskich istniejących w naszym kraju. Posiadając apkę przynosi to nam ewentualność nie jedynie typowania meczy, lecz i obserwowania meczy live, najważniejszych wydarzeń sportowych.

Cashback w Betclic

Betclic.pl oferuje najkorzystniejszy bonus na start w Kraju w postaci – 500 zł cashbacku od pierwotnego zakładu. To znaczy, że jeśli Twój pierwszy kupon jest nietrafiony, wtedy na Twoje konto bukmacher online wręczy Ci jego stawkę minus 12% taksa.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

Dlatego, ażeby w całości zagospodarować dodatek powitalny i dostać zwrot (innymi słowy cashback) środków w wielkości 500 zł, należy postawić kuponik za 568 zł. Żeby spieniężyć środki promocyjne dostane w formie cashbacku, musicie obrócić nimi x4 po kursie minimummin. 2,00.

Zakłady bukmacherskie w Betclic

Przyjemnym rozwiązaniem, patrząc od strony obstawiającego, jest opcja Multi+. Bieżący bukmacher online na blankiecie z 4 pojedynkami uiści 50% podatku, a na zakładzie z 5 pojedynkami całość.
Oprócz tego im więcej pojedynków dołożysz do kuponu, tym więcej zdołasz wygrać. Przy więcej niż 12 zdarzeniach, bukmacher online dorzuca aż 50% do zwycięstwa.

Propozycja zakładów bukmacherskich jest niezmiernie obfita. Nie licząc oczywistych zakładów na Ekstraklasę, Ligę Mistrzów i najciekawsze ligi Na starym kontynencie czy wielkoszlemowe turnieje tenisa, w propozycji firmy odszukamy również zakłady na koszykówkę (NBA), hokej (NHL), sporty motorowe oraz mniej popularne w Kraju, jak na przykład dart, baseball, golf snooker czy wyścigi konne.
Ciężko wyszukać dyscyplinę, jakiej ten bukmacher internetowy nie trzymałby w ofercie.
Nie brak również bukmacherskich zakładów specjalnych i zwyczajnie rozrywkowych, na miarę na to kto będzie prezydentem w USA po następnych wyborach.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł za rejestrację
FREEBET 20 zł - lvbet.pl + 3333 zł na start
FREEBET 200 zł - betcris.pl + 50 zł bez ryzyka

Porównaj promocje

 

W Polsce esport rozkręca się nadzwyczaj silnie i to widać. Widzi to także Betclic i daje okazję typowania pojedynków w grach jak na przykład Counter Strike, League od Legends czy Dota.
Typerzy będą radzi z kursów, albowiem te w zestawieniu do pozostałych istniejących na lokalnym rynku firm bukmacherskich wyglądają na większe.

W Betclic można zrobić użytek z Cashout, inaczej zdolność prostszego rozliczenia zakładu – przed zamknięciem wszystkich zdarzeń z kuponu. Suma wygranej będzie należycie przeliczana zależnie od ilości meczów pozostających na blankiecie oraz ich kursu.

Freebet Betclic'a

Betclic sponsorem

Nader dobrze wygląda partnerstwo z drużyną Polski w siatkówce z jaką Betclic sygnował umowę. Bukmacher internetowy jest aktualnie na spodenkach siatkarzy. Bukmacher jest co więcej głównym sponsorem Mistrza Polski 2019 – Piasta Gliwice i oficjalnym donatorem zwycięzcy Pucharu oraz Superpucharu Polski 2019 – Lechii Gdańsk.
Całość ukazuje, że Betclic już od samego początku pragnie na całego promować się pośród krajowych kibiców.

Mecze na żywo w Betclic TV

Jak wcześniej nadmieniłem Fani sportu posiadają możność obserwowania najlepszych zdarzeń jak na przykład: pojedynki w NBA – w fazie PlayOff, mecze Bundesligi, Ligi Mistrzów siatkówki a także bez liku najciekawszych turniejów tenisa.

Wpłaty i wypłaty wygranych

W Betclic zdołasz poczynić wpłaty już od 1 złotówki. Wszelka z procedur finansowych, a więc w podobny sposób przelew, jak i wypłata, są za free. Typujący chcący dostarczyć depozyt może użyć platformy Przelewy24, przez co pieniądze bezzwłocznie znajdą się na koncie w portalu do przyjmowania kuponów. Naturalnie, wolno również posłużyć się kartą do rachunku w banku.

Czy warto typować w Betclic?

Betclic to posiadający licencję w Polsce bukmacher online, jaki oferuje w tej chwili na starcie sporo ciekawych rozwiązań, jakie z perspektywy użytkownika zdołają zaznaczyć się jako zasadnicze. Plusami będą bez wątpliwości: apka na komórkę, solidne kursy oraz promocja Multi+. Polecamy by przetestować rzeczonego międzynarodowego buka również dla bonusu na start, którego w naszym Kraju na takich warunkach nikt nie udzielał.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

blank