eSport a zakłady wzajemne

eSport a zakłady wzajemne

Trzeba przyznać, że zakłady bukmacherskie na esport robią coraz większą furorę, również w Polsce. Niektórzy (w tym i bukmacherzy) są bardzo zdziwieni jak ta dyscyplina sportowa, bo chyba tak to należy nazwać przyciąga uwagę wielu ludzi. Oglądając obecnie wiadomości sportowe możemy być świadkami podania wyników eSportu!

Trzeba przyznać, że to dość dziwne. Mamy do czynienia z zawodnika, którzy siedzą i z pewnością nie ma tu żadnej aktywności fizycznej. Młodzi gracze zarabiają obecnie fortunę na graniu w gry. Jeszcze nie tak dawno, a nawet niektórzy mają taką świadomość do dziś, że granie na komputerze to coś złego. A tu nagle można na tym zarobić i to niemałe pieniądze.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Zawodnicy eSportu mają tysiące fanów na Instragramie i innych portalach społecznościowych. Są gwiazdami, a niektórzy z nich są nawet niepełnoletni! Moda na eSport trwa. Niektórzy mówią, że prawdziwe „boom” jednak dopiero przed nami. Ale czy może być faktycznie jeszcze lepiej?

W Polsce dwa razy odbyły się finały Intel Extreme Masters. Patrząc na halę niektórzy mogą naprawdę być mocno zdziwieni – była ona cała wypełniona, aż po brzegi. Zainteresowanie jest zatem bardzo duże. Pokazują to nawet kolejki ustawione kilka godzin przed rozpoczęciem tej wielkiej imprezy. Owe zawody możemy od pewnego czasu oglądać także na tematycznym programie w telewizji. Mimo to nadal wiele osób uważa, że można zwiększyć grupę odbiorców.

Zakłady wzajemne na eSport

Przepis jest prosty – hazard. A dokładnie rzecz ujmując chodzi o obstawianie meczów eSportu. Takie możliwości pojawiają się na stronach internetowych bukmacherów. Co prawda nadal jest to początkujący temat, ale nie jest on pomijany.

Bukmacherzy jak Fortuna czy LVbet doskonale wiedzą, że można tu sporo zarobić. Możemy zatem pobawić się w obstawianie meczy gry league of legends i wielu innych gier! Niektórzy stwierdzą, że to żaden krok na przód. W końcu wcześniej niektórzy też wcześniej mieli takie możliwości jak obstawianie meczów eSportu.

Tak, to prawda. Na innego rodzaju stronach można było obstawiać skórki czy przedmioty do gry. Ale tutaj pola do popisu nie mieli zwykli użytkownicy. Teraz, dzięki bukmacherom każdy może poznać nowy świat – świat gier.

Świat, w którym nie trzeba wyciskać przysłowiowych siódmych potów, by wygrywać duże pieniądze. Dzięki ofercie coraz większej ilości bukmacherów którzy oferują zakłady bukmacherskie na eSport jak wspomniani Fortuna czy Totolotek sam świat eSportu uważa, że dzięki temu ich popularność jest faktycznie jeszcze większa i odczuwalna w postaci oglądalności.

Zajrzyjmy jednak w ten temat od strony osoby, która faktycznie spędza swój czas na obstawianie meczy gry league of legends.

Czy da się na tym zarobić?

Jak już zostało wspomniane zawodnicy zarabiają naprawdę duże pieniądze. To samo może spotkać osoby, które obstawiają owe zawody. W opiniach wielu ludzi w Internecie widać, że to wciągające zajęcie. Nie musimy się na tym bardzo znać.

W końcu niektórzy też obstawiają piłkę nożną czy inne dyscypliny sportowe, a w ogóle się na nich nie znają, a wygrywają. To samo możliwe jest w przypadku eSportu. W odpowiedzi czy da się na tym zarobić i ile możemy zauważyć różne opinie.

Trzeba powiedzieć sobie wprost, że to hazard. To obstawianie spotkania jak niemal każde inne. Oczywiście dodatkowym plusem jest znajomość świata eSportu i oglądanie na bieżąco danych potyczek zespołów. Równie dobrze możemy znaleźć darmowe, gotowe typy.

eSport a zakłady wzajemne

Jeśli chodzi o same opcje obstawiania na stronach bukmacherskich to mamy coraz więcej opcji. Oprócz tego kto może wygrać mecz możemy również obstawiać np. handicap, dokładne wyniki, sumę map czy chociażby kto wygra minimum jedną mapę.

Możliwości jest zatem wiele, a wraz z nimi nasza szansa na zarobek. Coraz więcej graczy rejestruje się u bukmachera i zaczyna zarabiać na swojej wiedzy, a przede wszystkim pasji, zainteresowania. Pewne jest, że popyt na tego rodzaju zakłady będzie z pewnością rósł.

Zainteresowanie eSportem cały czas rośnie, a zakłady bukmacherskie to kolejna reklama. Jeśli sami szukamy czegoś nowego, innego to warto z pewnością zainteresować się eSportem. Oglądanie meczy jest bardzo ciekawe, fascynujące i wciągające. A przy tym dodatkowo możemy zarobić.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

blank