Dobre bonusy bukmacherów

Dobre bonusy bukmacherów

Rozpoczynając grę w zakładach bukmacherskich warto zastanowić się nad tym w jakiej firmie grać i który z bukmacherów oferuje darmowy bonus na start bez depozytu i inne najlepsze bonusy bukmacherskie takie jak freebet czy cashback.

Część legalnych bukmacherów działających na Polskim rynku oferuje darmowe bonusy na rozpoczęcie gry, dzięki którym gracz aby rozpocząć grę musi tylko i wyłącznie założyć konto gracza. Następnie gracz ma do wykorzystania całkowicie darmowy pierwszy zakład, który można wykorzystać na dowolnie wybrane wydarzenie.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Bonusy bukmacherów na start

Firmy bukmacherskie w Polsce prześcigają się w tym jaki zaoferować bonus na start bez depozytu czy też po dokonaniu pierwszej wpłaty. Jak już wspomnieliśmy – kilka firm w Polsce takich jak Fortuna, Totolotek czy LV BET oferuje dla swoich nowych klientów pierwszy zakład bez depozytu. Z reguły są to darmowe zakłady o wartości 10 czy 20 złotych.

Jednak dzięki temu, że są to darmowe pieniądze, można podjąć większe ryzyko i postawić na trudniejsze do trafienia zakłady.

Należy jednak pamiętać, że bonusy bez depozytu bardzo często można odebrać tylko i wyłącznie wtedy, gdy gracz poda specjalny kod promocyjny przy dokonywaniu rejestracji. Warto więc sprawdzić ranking bonusów bukmacherów i kody promocyjne w zakładce dostępnej na naszej stronie „Bonusy od bukmacherów”.

Bonus na start bez depozytu

Kolejnym rodzajem bonusów są bonusy od depozytu a wśród nich najlepsze bonusy bukmacherów na najwyższe kwoty. W tym przypadku gracz otrzymuje bonus w momencie gdy wykona pierwszą wpłatę (depozyt). Bukmacher wówczas doda dodatkowo do konta gracza np. 50% lub 100% (w zależności od firmy) wartości dokonywanego pierwszego depozytu.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA STS LV BET SUPERBET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3000zł za wpłatę
+ 20zł bez depozytu
1300złCashback
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 7/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2100 zł do 1500 zł do 3000 zł do 200 zł

Bukmacherzy określają też maksymalną kwotę jaką można otrzymać wykorzystując taki bonus i są to bardzo często wysokie kwoty nawet do 1000 złotych. Wpłacając więc pierwszy depozyt na kwotę np. 100 złotych, gracz otrzyma dodatkowe 100 złotych w postaci bonusu. Będzie mieć więc do wykorzystania na grę w sumie aż 200 złotych.

Innymi bardzo popularnymi rodzajami bonusów są też zakłady bez ryzyka, cashbacki czy też ligi typerów i konkursy organizowane przez bukmacherów. Zakładając konta w trzech firmach (Fortuna, Totolotek, LV BET), gracz będzie mógł skorzystać z trzech całkowicie darmowych bonusów na start bez depozytu ale również z trzech powitalnych najlepszych bonusów bukmacherskich na kwoty w sumie nawet ponad 1000 PLN. Z pewnością warto więc skorzystać z wszelkich promocji od bukmacherów, dzięki czemu rozpoczynając grę w kilku firmach można liczyć na skorzystanie z kilku bardzo atrakcyjnych bonusów i ofert.

REJESTRACJA z kodem bonusowym Betfan
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

Legalni bukmacherzy i super bonusy

Z raportów wykonanych dla legalnych bukmacherów znacząco wynika, że wzrosło zainteresowanie zakładami wzajemnymi dokonywanymi online.

W Polsce zwiększyło się zainteresowanie zakładami online dzięki nowelizacji ustawy bukmacherskiej, która związana jest z pojawieniem się nowych podmiotów odpowiedzialnych za świadczenie usług dotyczących wzajemnych zakładów.

W związku z dużą konkurencją panującą wśród zakładów bukmacherskich firmy te są zmuszone do ciągłego poszerzania oferty dla potencjalnych nowych klientów. W związku z czym każdy legalny bukmacher posiadający licencję od Ministerstwa Finansów stwarza kuszące możliwości bonusowe na start od depozytu dla nowych klientów.

Wszyscy legalni bukmacherzy internetowi oferują dla nowych klientów bonusy od depozytów dlatego osoba chcąca założyć konto ma duży wybór. Niestety nie każdy wie jaki bonus od depozytu byłby najlepszy, co powoduje, że niektórzy bukmacherzy chętnie to wykorzystują. Najważniejsze to zapoznać się z regulaminem danej promocji i warunkami jakie trzeba spełnić, żeby otrzymać gwarantowany bonus.

Dobre bonusy bukmacherów

Podstawą jest sprawdzenie jaki jest minimalny kurs gwarantujący uzyskanie bonusu, jak również liczba obrotów kuponem. Powyżej została umieszczona tabela dla początkujących z aktualnymi wymaganymi kurami do obrotu bonusów bukmacherskich. Przykładowo jeśli nasza kwota wkładu nie jest imponująco duża najlepszym wyjściem jest rozeznanie się w niższych ofertach. Czyli jeśli mamy kwotę do 100zł najbardziej opłacalne jest dla nas skorzystanie z ofert Lvbet, gdyż minimalny kurs plasuje się na 1.70, co gwarantuje realne warunki do uzyskania bonusu.

Wybieramy najlepszy bonus u bukmachera

Pytanie teraz się nasuwające to jaki bonus startowy najlepiej wybrać? Odpowiedzieć podzielimy na trzy części finansowe. Jeśli zamierzamy zainwestować do 100zł warto zainteresować się propozycją od LVbet, gdzie najniższa kwota depozytu wynosi 10zł, a maksymalnie możemy uzyskać do 100zł do wykorzystania w dalszej grze. Natomiast jeśli chcemy zainwestować powyżej 100zł warto zainteresować się STS’ami i Fortuną.

Oba zakłady bukmacherskie mają podobny minimalny kurs, jak również oferują ten sam mnożnik wpłaconego depozytu. Dla klientów skłonnych do inwestycji dużo większych sum np. 1200zł polecany zakład bukmacherski to STS. Bukmacher ten gwarantuje po spełnieniu obrotu kursu przelać do 100% od pierwszej wpłaty.

Reasumując:

Bez depozytu 20ZŁ + do 3333 zł

Freebet 600 zł + do 2200 zł

Bez depozytu 29 zł + do 1200 zł

OTWÓRZ KONTO W LV BET

OTWÓRZ KONTO W FORTUNIE

OTWÓRZ  KONTO W STS

Freebet czyli bonusy bukmacherów bez depozytu bardzo rzadko stosowany przez zakłady bukmacherskie bonus, gdzie gracz ma oferowane darmowe środki do wykorzystania bez konieczności wpłacania gotówki w celu zasilenia konta. Freebet ukazuje się na stronach bukmacherów jako promocja krótkoterminowa mająca na celu zachęcić nowych graczy i powiększyć bazę klientów. Zakłady bukmacherskie najczęściej decydują się na freebet m.in. przy wchodzeniu na rynek, większych zmianach wprowadzanych na stronach czy wprowadzaniu nowego produktu.

Dobre bonusy bukmacherów

Cashback zwany inaczej zakładem bez ryzyka na polskim rynku oferują tylko dwa zakłady bukmacherskie Betclic i Fortuna. Cashback polega na tym, że jeśli nie mamy jeszcze konta u danego bukmachera, a założymy je to pierwszy kupon obstawiamy jako zakład bez ryzyka.

Co oznacza to dla gracza? Że jeśli nasz kupon nam nie wejdzie to kwota, którą zainwestowaliśmy wraca do nas pomniejszona o podatek, który wynosi 12%. ale jeśli nasz kupon wejdzie otrzymujemy pełną wygraną.

Legalne zakłady bukmacherskie

Żeby przyciągnąć nowych graczy legalni bukmacherzy oferują tak zwane oferty dnia (nie są to najlepsze bonusy bukmacherskie ale warto z nich korzystać), czyli wybrane wydarzenia o podwyższonym kursie. Analitycy różnych firm bukmacherskich śledzą rynek konkurencji w celu zaoferowania lepszej stawki kursu, które są z reguły nie wielkiej różnicy.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Zwrot za przegrany zakład do 1300 zł + 200 zł za wpłaty

 

Z siedmiu legalnych zakładów bukmacherskich tylko trzech zdecydowało się na wprowadzenie aplikacji mobilnej na tablet i smartfona w związku z czym polski rynek bukmacherski ma dużo do nadrobienia. Pierwszy bukmacher, który wprowadził aplikację mobilną to Totolotek, który dla klientów korzystających z tej aplikacji wprowadził promocję oferując freebet o wartości 5zł i podwyższenie wygranej o 6%.

W celu dostania bonusu u bukmachera online trzeba spełnić cztery kroki:

  1. Wejść w specjalny link promocyjny do strony bukmacherskiej, żeby uzyskać jak najwyższy bonus.

  2. Wypełnić formularz rejestracyjny i wysłać skan dwóch stron dowodu tożsamości.

  3. Wpłacić depozyt, od którego zależna jest wysokość bonusu.

  4. Obstawić kupon wg regulaminu zakładu bukmacherskiego.

Na koniec możemy sobie zadać pytanie, który zakład bukmacherski ma najlepsze bonusy bukmacherskie?

I tu nie da się w skali od 1 do 7 ułożyć, gdyż każdy bukmacher oferuje na swój sposób unikalną promocję. Przykładem może być:

FORTUNA

BETFAN

LV BET

STS

Darmowy zakład + kwota bonusu powitalnego

Wyróżnia się powiększeniem wygranych czasowo do 12%

Zakład bez depozytu + kwota bonusu powitalnego

Bonus bez depozytu + za wpłatę + bez ryzyka

blank